جستجوی


درباره ما

الوصنف سامانه ای برای رفع نیازهای همشهریان تهرانی است که از طریق آن بتوانند اطلاعات درستی از فروشگاهها ، موسسات ، اماکن عمومی ، درمانگاهها و کلیه ی مراکز خدماتی و تفریحی محله ی خود بدست آورند . این اطلاعات حاوی نام ، نشانی ، اطلاعات تماس ، ساعات کار ، محل روی نقشه و غیره میباشد .


در این سامانه ، امکان جستجو به ساده ترین و سریعترین روش برای همشهریان محترم فراهم شده ، همچنین امکان جستجو بر اساس طبقه بندیهای پیش بینی شده برای مشاغل و صنوف ، وجود دارد .


ارایه ی اطلاعات صحیح از صنوف و موسسات هر محله ، تعهد اصلی ما جهت رفاه حال همشهریان گرامیست . بدین منظور تیم های مجرب الوصنف هر روز هفته مشغول بررسی و رصد وقایع صنفی محله های مختلف شهر تهران هستند تا آخرین وضعیت هر فروشگاه یا موسسه را در این سامانه درج نمایند .


به منظور ایجاد سهولت و تنوع دستیابی به این اطلاعات ، سامانه ی تلگرام الوصنف نیز از طریق نشانی Rahnamaye_mahaleh@ در دسترس همشهریان عزیز قرار دارد . لطفا برای استفاده از این سامانه ، روی علامت تلگرام که در پایین صفحه ی اصلی سایت الوصنف درج شده است کلیک نمایید .


راهنمایی های شما هشمهری گرامی ، یاری دهنده ی ما جهت بهبود هرچه بیشتر خدمات ارایه شده توسط الوصنف خواهد بود . از اینرو تقاضا میشود در صورت داشتن هر نوع پیشنهاد و یا مشاهده ی هرگونه خطا در اطلاعات این سامانه ، موارد را از طریق نظرات درج شده در پایین صفحه ی مربوط به هر موسسه با ما در میان بگذارید .

با توجه به اینکه کلیه فعالیتهای این سایت بصورت رایگان میباشد و موسسین و گردانندگان این سایت در راستای مسولیت اجتماعی خود اقدام به راهبری این مجموعه کرده اند و هیچ منفعت مالی ندارند ، خواهشمند است در زمان انجام معامله هشدارهای لازمه را در نظر بگیرید

گل فروشی سید خندان گل فروشی تهرانپارس گل فروشی مهران گل فروشی مجیدیه رستوران سید خندان رستوران تهرانپارس رستوران مهران رستوران مجیدیه سفره خانه سید خندان سفره خانه تهرانپارس سفره خانه مهران سفره خانه مجیدیه خدمات اکترونیکی خندان خدمات الکترونبکی تهرانپارس خدمات الکترونیکی مهران خدمات الکترونیکی مجیدیه بورس کارگذاری بورس و ده ها کسب و کار محلی دیگر